Srdečně vás zveme k neformálnímu setkání s kolegy v učitelském povolání. Přijďte společně přemýšlet nad tématy z praxe, hledat odpovědi na otázky, které nás napadají a se kterými si někdy nevíme rady. A to, i když jsme učitelé!
Co vás při kavárnách čeká?
- Setkání jsou facilitovaná, takže diskuze má vždy jasný směr a prostor dostane každý, kdo o něj má zájem.
- Na každém setkání bude přítomen/a odborník/odbornice na dané téma- pro případné doplnění různých pohledů a názorů.
- Probíráme konkrétní témata z praxe učitelů – od práce s náročným chováním žáků, přes komunikaci s rodiči či vedením až po duševní pohodu pedagogů a využití AI.
- Žádné přednášky nasucho – jde o živou výměnu zkušeností, získání jiných pohledů a povzbuzení do vlastní praxe.
Pro koho jsou kavárny určeny? Pro všechny, kdo učí nebo se ve škole starají o děti a chtějí se neformálně potkat s kolegy z jiných škol. Také pro všechny, kdo potřebují povzbuzení, inspiraci či nové podněty pro svou praxi.
První kavárna se otevře již v září 2026 ve Frýdku-Místku! Sledujte náš profil, kde budeme postupně zveřejňovat termíny, místa a témata jednotlivých kaváren.
Přijďte mezi nás, společně jsme silnější. Účast na kavárnách je bezplatná, přihlásit se můžete zde:
Pedagogické sdílení u kávy – facilitovaná skupina pro pedagogy
25. září 2025, Frýdek-Místek