Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
Search
Close this search box.

RuCe

Aktuality z projektu

O projektu na webu EPALE

O projektu informujeme na platformě EPALE. Článek byl publikován na https://ec.europa.eu/epale/cs/content/zajimave-vyukove-nastroje-z-mobilit-vzdelavani-dospelych

Žádné další články k zobrazení

Projekt „Různými cestami ke vzdělávání dospělých“ je realizován o 9/2016 do 8/2018 naší organizací. Celkem bude za 24 měsíců realizováno 12 mobilit. Tyto budou zaměřeny na posílení komunikačních dovedností účastníků v anglickém jazyce a na témata „Nové vzdělávací metody“, „Výuka cizích jazyků“ a „Digitální kompetence“.

Cílovými destinacemi jsou Anglie a Španělsko. Zde bychom chtěli porovnat naše zkušenosti z oblasti dalšího vzdělávání s praxí v těchto zemích, v jejich vzdělávacích systémech. Zároveň budeme sledovat oblasti  metod výuky, ICT a jazyků. Proto jsme zvolili kurzy „Interactive training and teaching techniques“, „Discover CLIL and its benefits“ a „Innovative technologies applied to education“. Na základě těchto vzájemných sdílení zkušeností připravíme po skončení projektu nabídku inovovaných kurzů pro učitele v našem kraji.

Informace o projektu poskytuje Blanka Kozáková, blanka.kozakova@kvic.cz