KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Ostatní služby


Přinášíme Vám přehled a krátký popis nejvýhodnějších licenčních programů pro školy:

Microsoft Select Plus

Jedná se o licenční program ve kterém mohou školy za zvýhodněných podmínek nakupovat trvalé licence. Oproti jednotlivým komerčním licencím, získává škola slevu až 90 %, navíc s možností instalovat nižší verze produktů bez dalších nákladů.
Aktuální cenu licencí v programu Select Plus naleznete zde.

Pokud máte o program zájem, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Rámcová smlouva EES – CZESHA

Loni uzavřela společnost Microsoft s Unií školských asociací ČR – CZESHA Rámcovou smlouvu Campus and School, která je platná pro všechny základní a střední školy v ČR. Vaše škola má díky ní nárok na výrazně výhodnější finanční podmínky pronájmu licenčního programu EES (Enrollment for Education Solution). Školy se k této smlouvě mohou připojit na základě Prováděcí smlouvy pro řešení ve vzdělávání EES – za podmínky zajištění minimálně 100 zaměstnanců na jedné Prováděcí smlouvě (případně sdružením více škol na jedné smlouvě).

Jedná se o pronájem zvýhodněného balíčku licencí (dále označovaného jako sada desktop), kde nákup licencí probíhá na základě počtu zaměstnanců. Do smlouvy je třeba zahrnout všechny učitele a zaměstnance, kteří mají úvazek větší než 200 hodin ročně. Smlouva se uzavírá na dobu tří let. Výhodou tohoto programu je nízká administrativní zátěž, po vyřízení smlouvy již pouze jednou ročně hlásíte aktuální počet zaměstnanců organizace. Na základě tohoto hlášení Vám bude zaslána faktura (po proplacení se z ní stává doklad o legálním nabytí licencí). Licence zakoupeného softwaru tak máte zajištěny vždy na všechny počítače školy, tedy i na učebny. V průběhu trvání smlouvy lze instalovat vždy aktuální verze všech zakoupených programů, ale i verze starší tak, aby odpovídaly hardwarovým možnostem vašich zařízení.

Sada desktop v sobě zahrnuje následující licence: Windows upgrade, Office Enterprise, Windows Server User CAL, Exchange Server Standard User CAL, Office SharePoint Standard User CAL, Systém Center Configuration Client Management CAL, ForeFront EndPoint Protection, Lync Server User CAL.

Název a orientační cena licence:
DsktpEdu ALNG LicSAPk MVL 1800 Kč/licence/rok

Pokud máte o program zájem, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Licenční program OVS-ES

Stejně jako v případě smlouvy EES jde i tady o pronájem licencí. Také v tomto případě nákup licencí probíhá na základě počtu zaměstnanců. Rozdíl mezi těmito dvěma smlouvami je především v tom, že si můžete vybrat, který produkt budete tímto způsobem licencovat a nejste vázáni na předem zvolený balíček. Takže pokud potřebujete pořídit licence např. jenom na Windows, tak se nabízí využít tohoto programu. Můžete jej uzavřít na jeden nebo tři roky a poté využít možnosti případného prodloužení. Díky jednoduchému stylu objednávek (jednou ročně) a celkovému přehledu na VLSC stránkách jsou veškeré potřebné informace na jednom místě a rychle po ruce.

Název a orientační cena licence:
WinPro ALNG UpgrdSAPk OLV E 1Y Acdmc Ent 735 Kč/licence/rok
OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV E 1Y Acdmc Ent 1 095 Kč/licence/rok

Pokud máte o program zájem, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Nákup softwaru s počítačem (OEM)

Takto označované produkty společnosti Microsoft jsou zcela plnohodnotnými produkty předinstalovanými výrobci počítačů na nových počítačích a dodávanými za cenově zajímavých podmínek.Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz