KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Projekty


loga projektu loga projektu čb
Projekt Manažer či pedagog? (MAPA) byl schválen ve 4. kole výzvy pro GP v oblasti podpory 1.3 s dobou realizace - 1. 2. 2012 až 28. 2. 2013.
Projekt reaguje na potřebu dalšího vzdělávání vedoucích pracovníků škol a školských zařízení, kteří se mají ve své činnosti věnovat jak manažerské, tak vzdělávací oblasti řízení. Cílovou skupinou v tomto projektu jsou vedoucí pracovníci všech druhů škol a školských zařízení na území Moravskoslezského kraje, kteří ve své funkci začínají a ti, kteří mají potřebu se v jednotlivých oblastech své řídící činnosti zdokonalovat.
Cílem projektu je posílit kompetence řídících pracovníků škol a školských zařízení v oblasti řízení a personální politiky prostřednictvím realizace Studia pro ředitele škol a školských zařízení. Realizací studia účastník získá kvalifikaci pro výkon ředitele školy či školského zařízení, zkvalitní všechny fáze řízení školy.
Prostřednictvím osobnostního a pedagogického rozvoje vedoucích pracovníků účastník docílí lepšího porozumění, následného zlepšování personální práce při vedení a řízení školy.


Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz