Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
Search
Close this search box.

Prodej software

Možnosti licencování Microsoft

Nabízíme zprostředkování nebo pomoc při zprostředkování smluv OVS-ES a EES pro školské zákazníky. Podrobný přehled možnosti licencování produktů firmy Microsoft naleznete níže:

Jedná se o licenční program ve kterém mohou školy za zvýhodněných podmínek nakupovat trvalé licence. Oproti jednotlivým komerčním licencím, získává škola slevu až 90 %, navíc s možností instalovat nižší verze produktů bez dalších nákladů. Ceník licencí najdete níže na této stránce.

Společnost Microsoft s Unií školských asociací ČR – CZESHA Rámcovou smlouvu Campus and School, která je platná pro všechny základní a střední školy v ČR. Vaše škola má díky ní nárok na výrazně výhodnější finanční podmínky pronájmu licenčního programu EES (Enrollment for Education Solution). Školy se k této smlouvě mohou připojit na základě Prováděcí smlouvy pro řešení ve vzdělávání EES – za podmínky zajištění minimálně 100 zaměstnanců na jedné Prováděcí smlouvě (případně sdružením více škol na jedné smlouvě).

Jedná se o pronájem zvýhodněného balíčku licencí M365 A3, kde nákup licencí probíhá na základě počtu zaměstnanců (dále označeni jako EQU – Education Qualified User). Do smlouvy je třeba zahrnout všechny učitele a zaměstnance, kteří využívají licence balíčku M365A3. Smlouva se uzavírá na dobu tří let. Výhodou tohoto programu je nízká administrativní zátěž, po vyřízení smlouvy již pouze jednou ročně hlásíte aktuální počet zaměstnanců organizace. Na základě tohoto hlášení Vám bude zaslána faktura (po proplacení se z ní stává doklad o legálním nabytí licencí). Licence zakoupeného softwaru tak máte zajištěny vždy na všechny počítače školy, tedy i na učebny. V průběhu trvání smlouvy lze instalovat vždy aktuální verze všech zakoupených programů, ale i verze starší tak, aby odpovídaly hardwarovým možnostem vašich zařízení.

Balíček M365 A3 zahrnuje následující licence: Windows upgrade, Office Enterprise, Windows Server User CAL, Exchange Server Standard User CAL, Office SharePoint Standard User CAL, Systém Center Configuration Client Management CAL, ForeFront EndPoint Protection.

Název a orientační cena licence:
M365 EDU A3 Unified ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUser1800 Kč/EQU/rok

Pokud máte o program zájem, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Stejně jako v případě smlouvy EES jde i tady o pronájem licencí. Také v tomto případě nákup licencí probíhá na základě počtu zaměstnanců. Rozdíl mezi těmito dvěma smlouvami je především v tom, že si můžete vybrat, který produkt budete tímto způsobem licencovat a nejste vázáni na předem zvolený balíček. Takže pokud potřebujete pořídit licence např. jenom na Windows, tak se nabízí využít tohoto programu. Můžete jej uzavřít na jeden nebo tři roky a poté využít možnosti případného prodloužení. Díky jednoduchému stylu objednávek (jednou ročně) a celkovému přehledu na VLSC stránkách jsou veškeré potřebné informace na jednom místě a rychle po ruce.

Název a orientační cena licence:
WinPro ALNG UpgrdSAPk OLV E 1Y Acdmc Ent735 Kč/licence/rok
OfficeProPlusEdu ALNG LicSAPk OLV E 1Y Acdmc Ent1 095 Kč/licence/rok

Pokud máte o program zájem, kontaktujte nás, rádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Takto označované produkty společnosti Microsoft jsou zcela plnohodnotnými produkty předinstalovanými výrobci počítačů na nových počítačích a dodávanými za cenově zajímavých podmínek.

Ceník licencí Microsoft Select Plus

 • OfficeStd 2021 SNGL LTSC 2 186 Kč vč. DPH / licence

  Sada Microsoft Office Standard obsahuje následující aplikace: Word, Excel, Outlook, PowerPoint.

 • OfficeProPlus 2021 SNGL LTSC 2 839 Kč vč. DPH / licence

  Sada Microsoft Office Professional Plus obsahuje následující aplikace: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access, Publisher, OneNote, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace.

 • WinPro 11 SNGL Upgrade 2 196 Kč vč. DPH / licence

  Všechny multilicenční programy firmy Microsoft pro školy obsahují pouze upgrade operačního systému, je tedy potřeba již mít na počítači tzv. podkladovou licenci. Jako podkladové licence lze použít všechny edice operačních systémů Windows 8 (8.1), Windows 7, Windows Vista , Windows XP, dále Windows 2000 Professional, Windows NT Workstation 4.0, Windows 98 a v některých případech také Mac OS (u této licence lze použít upgrade licencí pouze na počítači, kde je nainstalovaný tento operační systém výrobcem HW).

 • WinSvrSTDCore 2022 SNGL MVL 16Lic CoreLic 8 645 Kč vč. DPH / licence

  Nejpoužívanější verze Windows Serveru. Maximální počet uživatelů u verze Standard není omezen, ale je nutné mít pro každé přístupové zařízení licenci CAL pro přístup k serveru.

 • WinSvrCAL 2022 SNGL MVL DvcCAL 290 Kč vč. DPH / licence

  Uvedená cena je za jedno přistupující zařízení.

Aktuální užívací práva k produktům firmy Microsoft v českém jazyce naleznete zde.

Licence ostatních výrobců

V nabídce máme také software se slevou pro školy od dalších výrobců – např. AVG, ESET (NOD32), ZONER Photo Studio, KERIO. Pro podrobnosti a cenovou nabídku nás kontaktujte.

Kontakt

Ing. Kateřina Gletová

zástupce vedoucího odloučeného pracoviště, ekonomka, SW konzultantka

Štefánikova 826/7, 741 01 Nový Jičín

select@kvic.cz

+420 595 538 019

+420 777 723 439

Kontaktní formulář