KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Seznamte se. Project Pack.

Cílová skupina: učitel I. st. ZŠ, II. st. ZŠ
Přijďte objevit tajemství, která skrývá Project Pack! Představíme si tohoto nového přítele z Oxfordu, kterého můžete kdykoliv pozvat do svých hodin angličtiny pro zpestření běžné výuky. S důvěrou mu můžete svěřit i kroužky anglického jazyka. Project Pack toto vše zvládá ve třech úrovních za pomocí 18 tematických plakátů. Nechybí mu žádná z jazykových dovedností ani klíčových kompetencí a bude na nás, abychom mu podali ruku a prakticky vyzkoušeli mnohé z aktivit, které Project Pack nabízí. 

Gramatika? Učebnice, cvičení… A co kdyby to šlo i jinak?  Co třeba animovaná gramatika? I to jde! Stejně jako další netradiční aktivity pro procvičení gramatiky. Ať už potřebujete gramatická pravidla upevnit, či zopakovat, ať je to hlavní náplň lekce, nebo vám jen zbylo pár minut na konci hodiny... Gramatika (a ani její drillování) zkrátka nemusí být nuda!

Poslech trochu jinak aneb Listening: Trick or treat? Pro někoho je poslech odměnou, jiní se poslechu děsí. Jak se dají poslechové aktivity modifikovat, aby si je užili všichni a všichni se aktivně zapojili? A nešly by poslechové aktivity propojit s dalšími dovednostmi, které do výuky jazyků patří? Přijďte se inspirovat. V semináři se podělíme o zkušenosti i praktické tipy.

Číst či nečíst? Otázka, snad na první pohled s jasnou odpovědí. Možná! Tento seminář vám dá návod kdy, jak a proč číst se žáky. Psané slovo je příliš vzácné na to, abychom jej jen tak přečetli. Proto se zaměříme na způsoby, jak z textu určeného pro čtení získat maximum pro rozvoj jazykových dovedností. Vyzkoušíme si hned několik aktivit, které lze snadno přizpůsobit různým stylům výuky i úrovním  jazyka, a to vše za pomocí snadno dostupných materiálů.

Psaní – Popelka mezi jazykovými dovednostmi. Taky máte ten pocit? Je na čase to společně změnit a pohlédnout na psaní jako novou příležitost pro žáky i pro nás učitele. Čekají nás zkouškové i tvůrčí psací aktivity, jejich kritéria a smysluplné hodnocení.

Jak na rozdíly mezi žáky? Máme řešení! Dozvíte se o metodách a materiálech, které využijete nejen při procvičování učiva, ale i při testování žáků s rozdílnými úrovněmi jazyka a schopnostmi.

Stále vám něco chybí? Ať je to čas nebo nápady, pomoc je nablízku. Podělíme se o praktické zdroje a materiály pro vytížené učitele.

Upřesňující informace

Začátek kurzu čtvrtek 21. 3. 2019
Rozsah 8 h
Katalogové číslo 2326401900
Číslo akreditace MSMT- 25849/2018-1-743
Kontakt pro přihlášky Zlá Gabriela
Cena kurzu 1 150,00 Kč
Obsazenost volné místo 12/25

Přehled sezení

Datum Od Do Místo Lektor
čtvrtek 21. 3. 2019 9:00 16:00 KVIC Frýdek-Místek, 28. října 1639, Frýdek-Místek Mgr. Barbora Krpcová

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz