KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.
14.6.2018

ORIGIN 2018 - známe vítěze

Vítězkami soutěže se staly: Ondřejka Langrová (1. místo) - soubor fotografií pro výuku matematiky a Jana Grzychová - soubor videí z prací žáků (Cena diváka). Obě ze ZŠ a MŠ Ludgeřovice. Blahopřejeme!
ORIGIN 2018 je soutěžní přehlídka autorských digitálních materiálů (fotografie, videa). Zveme všechny k účasti v příštím ročníku, který se bude konat v červnu 2019.

Fotografujete či pořizujete videa a využíváte svá díla ve výuce? Není důležité, zda vlastníte profesionální zrcadlovku, obyčejný kompakt nebo fotíte mobilem či pořizujete video "malou" kamerou či tabletem. Podělte se o své zkušenosti s využíváním autorských prací ve škole s ostatními. Pro všechny pedagogy MŠ, ZŠ a SŠ z Moravskoslezského kraje je zde další ročník soutěže ORIGIN.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá.

Pošlete sérii 5-10 fotografií nebo 1-2 3min videa (vždy vlastní), které jste již použili nebo hodláte použít ve výuce v jedné z oblastí:
- „příroda a technika“;
- „společenské vědy“;
- „umění a kultura“.

Nejde o soutěž profesionálů, ale inovativních učitelů. Cenné jsou právě vaše zkušenosti s využitím digitálních fotografií či videa ve výuce. Proto je součástí přihlášky kromě samotných fotografií resp. videí i krátký metodický popis, jak je ve výuce použít. Je jedno, zda jste pořídili záběry technického zařízení, chemického pokusu, stavebních památek, květin nebo ptáků u krmítka. Budete inspirovat ostatní kolegy k aktivnímu využívání také vlastní tvorby ve výuce.  

Co Vám nabízíme?
Prezentaci zajímavého přístupu k výuce. Příjemný den strávený mezi učiteli, kteří ICT využívají ve výuce efektivně – finále soutěže se koná v rámci krajské konference v Ostravě.

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz