KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Projekty


loga projektu loga projektu čb
9.1.2015

Jedinečná příležitost - kurz Ondřeje Neumajera pro školy MSK

Dovolujeme si nabídnout poslední volná místa v kurzu Ondřeje Neumajera - Inovativní výukové strategie využívání ICT ve škole (pro učitele ZŠ a SŠ z MSK zdarma).
Nabízíme Vám možnost účastnit se dne 4.2.2015 (9-16 h) na KVIC v Ostravě kurzu, který se zaměřením na využívání tabletů ve výuce lektoruje Ondřej Neumajer. Více o jeho dlouhodobé odborné činnosti naleznete přímo na webu http://ondrej.neumajer.cz

Anotace:
Vzdělávací program je určen pro vedoucí pedagogické pracovníky regionálního školství, tedy především ředitele, zástupce ředitelů a koordinátory resp. metodiky ICT v ZŠ, SŠ a VOŠ, příp. MŠ. V jeho průběhu se účastníci seznámí v ucelenější podobě s problematikou dlouhodobého a komplikovaného procesu, kterým je zavádění ICT do učení se žáků, do výuky a do využívání ve škole. Blíže si představí aktuální spektrum možnosti a trendů, které ICT nabízejí ve vzdělávání včetně rizik a problematických oblastí, kterým je nutné čelit, vybaví účastníky nadhledem a doporučeními propojujícími nejnovější poznatky pedagogického výzkumu s pedagogickou praxí. Absolventi kurzu pak získají spektrum odkazů na další zdroje a další doplňující informace, které jim v jejich pedagogické práci a především vedoucí funkci umožní řízení změny, kterou moderní ICT do vzdělávání přináší.

Pokud máte o účast zájem, ozvěte se prosím na mail katerina.vyhlidalovazavináčkvic.cz, zašle Vám přihlášku. Počet míst je omezen, proto s přihlášením neváhejte.

Kurz je hrazen z projektu RESTART a pro učitele ze ZŠ a SŠ v MSK je zdarma, dotykové zařízení si můžete přinést také svoje.

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz