KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Projekty


loga projektu loga projektu čb
25.9.2013

Zážitkové programy pro děti a žáky se sociokulturním znevýhodněním

Ve dnech 6. - 8. 9 a 13. - 15. 9. 2013 proběhly celkově čtyři zážitkové programy pro děti a  žáky se sociokulturním znevýhodněním.
Ve dnech 6. - 8. 9.2013 se uskutečnily v hotelu Davidův Mlýn ve Starých Těchanovicích zážitkové programy, kterých se zúčastnilo vždy 16 dětí a 4 vychovatelé z  DD Čeladná a z DD Fulnek.

Ve dnech 13. - 15. 9.2013 se uskutečnily na stejném rekreačním zařízení zážitkové programy, kterých se zúčastnilo 16 dětí a 4 vychovatelé z  DD Vrbno pod Pradědem a 14 dětí se 4 vychovateli z DD Velké Heraltice.

Program tvořily aktivity realizované s cílovou skupinou dětí a jejich vychovatelů integrované do jednoho kompaktního celku. Cílem programu bylo podpořit osobnostně sociální rozvoj dětí s nařízenou ústavní výchovou. Program zároveň posílil profesní kompetence vychovatelů v oblasti přípravy a realizace vlastních programů se zaměřením na osobnostně sociální rozvoj cílové skupiny dětí a poskytl jim metodickou podporu.

Dětem i vychovatelům se programy líbily, vychovatelé ocenili zejména profesionální péči o děti, přístup lektorů k vychovatelům i k dětem a nadšení lektorů, děti ocenili zejména hry a soutěže, fotografování, lanové centrum, diskotéku, malování na obličej, venkovní aktivity atd.

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz