KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Titulní stránka


9.4.2013

Krajská soutěž ORIGIN - letos v nové podobě

Soutěž je určena jednotlivcům, pedagogům MŠ, ZŠ a SŠ MSK. Letos se zaměřením na tvorbu digitálních fotografií coby výukových materiálů z autorské dílny učitele.
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola, Ostrava ve spolupráci s Krajským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informačním centrem, Nový Jičín vyhlašuje další ročník soutěže ORIGIN. Letos se zaměřením na tvorbu digitálních fotografií coby výukových materiálů z autorské dílny učitele.

Soutěž je určena jednotlivcům, pedagogům MŠ, ZŠ a SŠ MSK. Cílem soutěže je podpořit inovaci výuky a kreativitu učitelů Moravskoslezského kraje a tyto příklady dobré praxe poskytnout široké pedagogické veřejnosti.

Podmínky soutěže
Účastníci soutěže připraví fotosérii pěti až deseti vlastních autorských fotografií a zašlou je do jedné z těchto soutěžních oblastí:
Přírodovědně-technické
Společensko-vědní
Umění a kultura.

Snímky, které postoupí do finále budou dále prezentovány pod licencí „Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika“ na webu soutěže a webu ICT podpory (ICeMSK).

Termíny:
02.04.2013 vyhlášení soutěže
20.05.2013 uzávěrka přihlášek soutěžních prací
04.06.2013 finále soutěže (Ostrava, spojeno s workshopem na téma digitální fotografie).

Co bude hodnoceno
Důraz budou hodnotitelé klást zejména na možnost využití ve výuce (zde je důležitý metodický návrh – viz výše), pozornost ale budou věnovat také technické stránce, tedy kvalitě fotografií.

Vítězné práce opět čekají zajímavé ceny, od těch finančních (pro vítěze je připraveno 5 tis. Kč) až po ceny věcné, které jsou zajímavými pomůckami do výuky s podporu ICT. Bližší informace a aktuality k soutěži naleznete na http://www.hladnov.info/index.php/cz/aktivity/souteze/42-cz/aktivity-skoly/souteze-origin-domino/414-origin13).

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz