KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

Pracovní příležitosti


23.5.2022

ZŠ a MŠ Fr. Palackého Hodslavice, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí učitelky mateřské školy.

ZŠ a MŠ Fr. Palackého Hodslavice, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí učitelky mateřské školy. Nástup od 1.9. 2022 nebo dle domluvy.

Požadavky: odpovídající SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání a odborná kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, minimálně 5 let praxe v oboru, znalost školské problematiky a právních předpisů ve školství vztahujících se k mateřské škole, řídící a organizační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, hra na hudební nástroj, zdravotní způsobilost, kladný vztah k dětem a ochota vzdělávat se.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte obratem nejpozději do 27.5. 2022 na adresu reditelzavináčzshodslavice.cz nebo ZŠ a MŠ Fr. Palackého Hodslavice, p.o., Hodslavice 300, 742 71 Hodslavice. Tel: 556 750 140. Organizace si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.


Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz