KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.
26.10.2017

Odborná konference pro vedoucí stravovacích provozů PO MSK (školství a sociální oblast)

Celodenní akce proběhla dne 26. 10. 2017 od 8:00 h na Střední škole společného stravování v Ostravě-Hrabůvce a byla pro registrované účastníky zdarma.
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace (KVIC) a OŠMS KÚ MSK připravily odbornou konferenci věnovanou novým trendům ve stravování. Mezi pozvanými přednášejícími byly rovněž paní Krmíčková (MŠMT) a paní Fürstová (ČŠI). Celkem jsme na akci přivítali 96 účastníků.

V programu akce zazněla témata jako nový pohled na diety ve společném stravování – prezentovaly nutriční terapeutky; BOZP v kuchyni; pracovně právní vztahy kuchařky a pomocné kuchařky; zjištění kontrol a jak předcházet nedostatkům – přednášku si připravily pracovnice KHS a ČŠI; novinky v nabídce nákupního portálu MSK představily pracovnice KÚ MSK.

Odpoledne pak měli účastníci možnost výběru mezi workshopy jako např. praktické ukázky v gastrocentru školy, HACCP prakticky či nakládání s odpady v souladu s legislativou ČR.

Každý z účastníků si odnášel tašku s dalšími materiály, jako např. Speciál pro školní jídelny od Wolters Kluwer, a. s., Sborník receptů z rožnovských školních jídelen a mnoho dalšího. A jak to na akci probíhalo se můžete podívat zde http://img.kvic.cz/fotogalerie/OKVSP_20171026

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
Ochrana osobních údajů
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz