KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

www.kvic.cz
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  Obnova hesla
  
Naším posláním je pomáhat školám efektivněji učit.
16.9.2017

Odborná konference pro vedoucí stravovacích provozů PO MSK (školství a sociální oblast)

Celodenní akce se koná dne 26. 10. 2017 na Střední škole společného stravování v Ostravě-Hrabůvce a je pro účastníky zdarma.
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace (KVIC) a OŠMS KÚ MSK připravují odbornou konferenci věnovanou novým trendům ve stravování. 

V programu akce jsou zařazena témata jako nový pohled na diety ve společném stravování – prezentují nutriční terapeutky; BOZP v kuchyni; pracovně právní vztahy kuchařky a pomocné kuchařky; zjištění kontrol a jak předcházet nedostatkům – přednášku si připravují pracovnice KHS a ČŠI; novinky v nabídce nákupního portálu MSK představí pracovnice KÚ MSK. Odpoledne pak budou mít účastníci možnost výběru mezi workshopy jako např. praktické ukázky v gastrocentru školy, HACCP prakticky či nakládání s odpady v souladu s legislativou ČR. Mezi pozvanými přednášejícími jsou rovněž paní Krmíčková (MŠMT) a paní Fürstová (ČŠI).

Celodenní akce se koná dne 26. 10. 2017 na Střední škole společného stravování v Ostravě-Hrabůvce a je pro účastníky zdarma. V září obdrží každý z vedoucích osobní pozvánku.

Již nyní se můžete přihlásit pomocí elektronické přihlášky na http://www.kvic.cz/kurz/1099901756/Odborna_konference_pro_vedouci_stravovacich_provozu_PO_MSK

Licence Creative Commons Obsah podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika
KVIC Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
office (zavináč) kvic (tečka) cz